PROČ SI POŘÍDIT ELEKTRICKÝ PŘEDEHŘEV DEFA?

JEDNODUCHÁ INSTALACE

SNADNÉ POUŽITÍ

 

Norská společnost DEFA má na trhu elektrických předehřevů motorů více než 45 let zkušeností a patří mezi špičku světových výrobců zařízení pro snadný start zejména dieselových motorů.

 

Nejdůležitějším výhodou je jednoduchá a rychlá instalace, intuitivní a snadné ovládání výhřevného systému. Soupravy pro kompletní předehřev vozidla splňují nejnáročnější požadavky na elegantní splynutí s interiérem i exteriérem vozu. Jako jediný výrobce na trhu má DEFA patentovanou zástrčku MiniPlug, která ukrývá přívod napětí v neviditelném detailu na spodní masce.

 

Systémy kompletního předehřevu WarmUp se skládají z malých modulů, které se díky spojovacím prvkům a kabelům dají namontovat téměř do každého auta. Veškeré komponenty jsou precizně provedeny, eliminují riziko špatného zapojení a jsou zárukou bezpečného a stabilního provozu.

ZAHŘÁTÉ A VŽDY PŘIPRAVENÉ AUTO

KDYKOLI POTŘEBUJETE

 

Dokonce i novým autům většinou chybí způsob jak povzbudit řidiče zahřátým motorem, který ihned nastartuje v nevlídném zimním počasí. Systémy DEFA WarmUp bezpečně a efektivně předehřejí motor stejně jako několik kilometrů jízdy a šetří tak nejen životní prostředí, ale i Vaši peněženku. Spokojení řidiči a šetrný přístup k životnímu prostředí jsou dva faktory, které dělají ze společnosti DEFA světového lídra v oblasti předehřevu nejen osobních aut.

 

DEFA WarmUp uživatelsky přívětivý systém ovládaný např. mobilem. Jednoduchým nastavením docílíte předehřátého motoru, který snadno nastartuje, příjemně vyhřátého interiéru, rozmražených okýnek a plně nabité baterie.

 

Pro kompletní nabídku nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného předehřevu pro Váš vůz.

© 2018 by Normans

Víte, že 1 studený start opotřebí motor jako 70 km jízdy?